Powiatowy Konkurs Fotograficzny bez wygranych

Data: 29.08.2022 r., godz. 09.45    1456
Jury Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Kultura i tradycja naszego regionu" postanowiło o nieprzyznawaniu nagród głównych w tegorocznym konkursie. Wszystkich fotografów-amatorów zapraszamy do udziału za rok!
Tematem przewodnim tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego była "Kultura i tradycja naszego regionu". Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie fotografii promujących lokalne dziedzictwo kulturowe, które odchodzi już w zapomnienie (np. znikające zawody, rękodzięlnicy, dawne tradycje i zwyczaje, obchody uroczystości rodzinnych i historycznych).

Temat okazał się trudny i do konkursu zgłosiło się 3 uczestników. Jury w składzie: Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, przewodnicząca jury, Ewa Barbara Musiejko - Dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku oraz Rafał Skwiot - Kierownik Biura Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Otwocku, powołując się na par. 7 ust. 3, zdecydowało o nieprzyznaniu nagrody głównej i wyróżnień w konkursie.

Wszystkich chętnych do udziału zapraszamy za rok!