PCPR otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd 2022”!

Data: 27.04.2022 r., godz. 11.00    1139
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku znalazło się wśród blisko czterdziestu urzędów z całego kraju wyróżnionych w 7. edycji Konkursu o Znak Jakości „Przyjazny Urząd”.
Certyfikat „Przyjazny Urząd” – jak tłumaczy organizator konkursu Quality Institute Sp. z o.o. Sp. K.- wyróżnia i promuje instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z interesantem, wysoką kulturę pracy, nowoczesne zarządzanie publiczne, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do świadczenia usług dla obywateli. W tym roku kapituła konkursu złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, wyróżniła w ten sposób m.in. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku.

Uroczystość wręczenia nagród i statuetek „Przyjazny Urząd 2022”, odbyła się w sobotę 23 kwietnia br. w sali kolumnowej Pałacu Radziwiłłów w Krakowie. Wyróżnienie odebrała Małgorzata Woźnicka Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku wraz z Kingą Błaszczyk Członkiem Zarządu Powiatu Otwockiego oraz Katarzyną Grott pracownikiem PCPR w Otwocku.