Poszukiwany Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Karczewie

Data: 18.11.2021 r., godz. 11.30    1756
Zarząd Powiatu Otwockiego ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Karczewie. Nabór trwa do 10 grudnia br.
Dom Pomocy Społecznej w Karczewie jest placówką opieki całodobowej, świadczącą dorosłym osobom intelektualnie niepełnosprawnym usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające, edukacyjne na poziomie obowiązującego standardu. Zakres i forma świadczonych usług wynika z indywidualnych potrzeb zamieszkałych w placówce mieszkańców.

Od kandydatów zainteresowanych przystąpieniem do konkursu na stanowisko dyrektora tutejszego Domu wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i nauce, co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej trzyletni staż pracy w pomocy społecznej. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu jednostką organizacyjną.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonej kopercie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock, w przypadku posiadania uprawnień do podpisu elektronicznego – pocztą elektroniczną na adres: kancelaria@powiat-otwocki.pl lub przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Otwocku z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Karczewie, ul. Anielin 1”” w terminie do 10 grudnia 2021 roku do godziny 15:30.

Więcej informacji o ofercie pracy znajduje się na stronie: