Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Tropy Niepodległości"

Data: 22.01.2018 r., godz. 10.50    934
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Tropy Niepodległości" dotyczy promocji powiatu otwockiego poprzez zachęcenie uczestników do odwiedzenia naszego regionu i wykonanie fotografii z terenu powiatu otwockiego łączącej nowoczesność z tradycją w kontekście tematyki niepodległościowej.
Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich obywateli polski.

Celem Konkursu jest promocja powiatu poprzez wykonanie fotografii na jego terenie; promocja wydarzenia: 100-lecia odzyskania niepodległości; rozwijanie wrażliwości artystycznej; popularyzacja sztuki fotograficznej jako jednej z form artystycznego wyrazu; popularyzowanie tematu podczas wystaw i publikacji przygotowanych z zebranych materiałów. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne: I miejsce - 1500 zł, II miejsce - 900 zł, III miejsce - 600 zł.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Promocji i Kultury Powiatu Otwockiego, ul. Komunardów 10, 05-400 Otwock, tel. 22 788 15 34 wew. 387

Konkurs trwa do 02.07.2018 r.

Załącznik nr 1
Załącznik nr 2