Uroczyste otwarcie hali sportowej w "Nukleoniku"

Data: 28.06.2021 r., godz. 14.00    1464
Choć budowa hali została ukończona w 2020 roku, pandemia koronawirusa i obostrzenia epidemiologiczne, uniemożliwiły jej uroczyste otwarcie w minionym roku. Mniejsza liczba zakażeń obecnie pozwoliła dyrektor „Nukleonika” Monice Chudek, w miniony piątek 25 czerwca br. zorganizować uroczystość oficjalnego otwarcia obiektu.
Rozwój i modernizacja powiatowych szkół to jedno z najważniejszych zadań Powiatu Otwockiego. Dzięki działaniom Zarządu i Rady Powiat Otwocki poprzednich, jak i obecnej kadencji, przy Zespole Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Otwocku, powstała nowoczesna hala sportowa wraz z zapleczem sanitarnym, siłownią oraz parkingiem.

Choć budowa hali została ukończona w 2020 roku, pandemia koronawirusa i obostrzenia epidemiologiczne, uniemożliwiły jej uroczyste otwarcie w minionym roku. Mniejsza liczba zakażeń obecnie pozwoliła dyrektor „Nukleonika” Monice Chudek, w miniony piątek tj. 25 czerwca br. zorganizować uroczystość oficjalnego otwarcia obiektu.

Obecni na wydarzeniu, m.in.: Dariusz Olszewski poseł na Sejm, Krzysztof Szczegielniak Starosta Otwocki, Cezary Łukaszewski poprzedni Starosta Otwocki, Jarosław Margielski Prezydent Miasta Otwocka, w swych przemówieniach zgodnie podkreślili, że powstanie i budowa sali gimnastycznej to ciężka praca wielu osób, dla których kluczowe są warunki nauki uczniów i pracy nauczycieli.

To kolejny, pełnowymiarowy obiekt sportowy w powiecie otwockim z którego już może korzystać młodzież z naszego terenu.