Konsultacje w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu

Data: 11.02.2021 r., godz. 10.00    1602
Powiat Otwocki ogłasza wstępne konsultacje rynkowe dotyczące przygotowania i realizacji procesu opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Otwockiego na lata 2021-2027. Termin zgłoszeń upływa z dniem 26 lutego godz.16.00.
Celem wstępnych konsultacji rynkowych jest doradztwo/uzyskanie informacji w szczególności w zakresie określenia możliwych do uzyskania rezultatów, zapoznanie z dostępnymi na rynku metodami pracy na tego rodzaju dokumentami strategicznymi, przygotowanie szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w oparciu o informacje z rynku.

Strategia powinna uwzględniać specyficzne cechy danego obszaru (unikalność), oparta na wnikliwych badaniach oraz spójna z priorytetami i celami dokumentów szczebla krajowego, regionalnego i lokalnego (rzetelność), przetwarzać dalekosiężne cele w konkretne zadania wykonywane w ramach kolejnych budżetów (użyteczność) oraz okresowo weryfikowalna (aktualność), zgodna z ustawą z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1295 ze zm.)

Wstępny przedmiot zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 Ogłoszenia w sprawie wstępnych konsultacji społecznych (plik do pobrania poniżej).

Zgłoszenia

Podmioty zainteresowane udziałem we wstępnych konsultacjach rynkowych, spełniające wymagania określone w niniejszym Ogłoszeniu mogą składać zgłoszenia do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych (załącznik nr 3 do niniejszego ogłoszenia) wraz z innymi dokumentami wskazanymi w niniejszym Ogłoszeniu.

Zgłoszenia można składać za pośrednictwem adresu e-mail:kgrzegrzolka@powiat-otwocki.pl do dnia 26 lutego r. godz. 16:00 - decyduje data wpływu zgłoszenia do Zamawiającego.

Do pobrania:
Ogłoszenie w sprawie wstępnych konsultacji rynkowych

Załącznik nr 3 - Formularz