Nocny Rajd Nawigacyjny

Data: 16.06.2017 r., godz. 09.30    394
W pierwszej edycji Nocnego Rajdu Nawigacyjnego po Powiecie Otwockim GUBISZLAKI, która odbyła się w nocy z dnia 10/11 czerwca br. wzięło udział 102 uczestników zgrupowanych w 30-tu drużynach. Organizator, czyli Klub Batory OSM przygotował dla uczestników 4 trasy do wyboru – 2 piesze i 2 rowerowe o różnej długości.
Każdy uczestnik Rajdu otrzymał pamiątkową koszulkę, wpinkę oraz opaskę odblaskową z logo Powiatu Otwockiego, a na mecie rajdu czekała ciepła zupa, banany, słodycze oraz napoje. Pogoda na szczęście dopisała i uczestnikom pozostało się zmagać jedynie z ciemnością oraz zmęczeniem. Mimo trudów tras wszyscy na metę docierali zadowoleni!

Impreza dofinansowana została ze środków Powiatu Otwockiego, Miasta Otwock oraz Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dziękujemy! Dziękujemy także Adamowi Biźnia za projekt gubiszlakowego logo.

Klub Batory OSM