Poseł Żelazowska z wizytą w Starostwie

Data: 05.01.2021 r., godz. 15.00    1885
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele Zarządu Powiatu Otwockiego spotkali się z Panią Poseł na Sejm RP Bożeną Żelazowską.
Aktualne problemy i potrzeby samorządów to główny temat spotkania włodarzy z Panią Poseł. Podczas spotkania poruszono także ważną kwestię współpracy samorządu Powiatu Otwockiego z parlamentarzystami z naszego rejonu - również w zakresie działań legislacyjnych w Sejmie RP, które mogłyby poprawić sytuację finansową powiatu oraz ułatwić kierowanie nim.

Rozmowy dot. także możliwości wsparcia ze strony zarówno Wojewody, jak i Marszałka Województwa Mazowieckiego. Pani Poseł zadeklarowała swoje poparcie dla projektów, które będą rozwijały nasz region.

W spotkaniu z Panią Poseł uczestniczyli: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada oraz Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk.