Hala sportowa przy "Nukleoniku" otwarta!

Data: 22.12.2020 r., godz. 00.00    3298
21 grudnia br. odbyło się otwarcie hali sportowej przy otwockim "Nukleoniku". Inwestycja została rozpoczęta w ubiegłym roku.
Pandemia koronawirusa na terenie naszego kraju nie odpuszcza, ale Powiat Otwocki mimo nowych wyzwań skutecznie realizuje zaplanowane inwestycje. Jeszcze poprzedni Zarząd, pod przewodnictwem Starosty Cezarego Łukaszewskiego, w grudniu 2019 r. podpisał umowę na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku. Po roku od podpisania umowy możemy mówić o wielkim sukcesie, bo piękna, nowoczesna sala jest już dostępna dla uczniów.

Podczas skromnej i dostosowanej do panujących obostrzeń uroczystości dokonano otwarcia Sali. Wstęgę przecięli Krzysztof Szczegielniak Starosta Otwocki, Grażyna Kilbach – Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego, Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu i Hanna Majewska-Smółka Dyrektor Oświaty Powiatowej.

Podkreślano, że nowoczesny obiekt sportowy czeka już tylko na uczniów, którzy wypełnią ogromną halę gromkim śmiechem i nawoływaniem podczas rozgrywanych zawodów sportowych.