Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka

Data: 26.05.2017 r., godz. 13.30    1198
Powiat Otwocki oraz Miasto Otwock zapraszają na Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 3 czerwca w Parku Miejskim w Otwocku. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Zapowiedź - spot reklamowy:

3 czerwca 2017 r. w Parku Miejskim w Otwocku odbędzie się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka, połączony ze zbiórką funduszy przez Fundację Polsat, która w krótkim czasie wyremontowała i zmodernizowała oddział pediatryczny Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku. Piknik zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie w historii naszego powiatu – zawitają do nas największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. A wszystko będzie relacjonowała Telewizja Polsat, dzięki czemu zarówno powiat, jak i samo miasto zagoszczą w domach milionów Polaków. Koncerty to crème de la crème Pikniku, ale przez cały dzień każdy kto przyjdzie na Piknik będzie mógł skorzystać z niezwykle bogatej oferty przeróżnych atrakcji. Imprezę poprowadzą największe gwiazdy Telewizji Polsat: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

Wszyscy kochają polską muzykę i 3 czerwca będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć na żywo czołówkę polskiej sceny muzycznej – o 14.30 wystąpią niesamowita Ania Wyszkoni i fantastyczna Arka Noego, a zatańczy Zespół Tańca Polskiego oraz Joanna i Dariusz Popławscy. A już o 19.00 na scenie pojawią się najwięksi z największych – absolutna czołówka polskiej muzyki na czele z królową polskiego rocka Urszulą, artystką o genialnym głosie i osobowości, czyli Kayah, a także idolem młodych –Kamilem Bednarkiem. Oprócz nich zobaczymy również Danzela, a także genialną Świdermajer Orkiestrę i słynący z rockowego brzmienia i poczucia humoru zespół Big Cyc.

Piknik to również mnóstwo atrakcji przez cały dzień – każdy znajdzie coś dla siebie, ale skoro to święto dzieci, to przede wszystkim dla nich przygotowano najwięcej możliwości zabawy. Moc całkowicie bezpłatnych dla wszystkich atrakcji, zarówno dla dzieci jak i młodzieży, to między innymi warsztaty tematyczne - od gier i zabaw aż do warsztatów naukowych i rzemieślniczych, „dmuchańce”, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, a także tor Seagway. Coś dla siebie znajdą także fani sportu i zdrowego stylu życia, a także ci, którzy będą chcieli spróbować swoich sił np. w łucznictwie. Ponadto na parkowych ścieżkach będzie można spotkać animatorów oraz klaunów, którzy zaproszą do zabawy i uprzyjemnią czas spędzony podczas pikniku.

3 czerwca będzie również doskonałą okazją, aby świętować oddanie do użytku wyremontowanego Oddziału Pediatrycznego Powiatowego Centrum Zdrowia Dziecka w Otwocku. Fundacja Polsat, która wyremontowała i zmodernizowała Oddział, organizuje podczas Pikniku loterię charytatywną podczas której będzie można nabyć cegiełki i w ten sposób pomóc chorym dzieciom i wesprzeć Oddział Pediatryczny PCZ. Wszystkie losy-cegiełki wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród - między innymi najnowszych telefonów komórkowych, a każda cegiełka to również prezent od firm wspierających Fundację: sieci Plus, Cyfrowego Polsatu oraz Telewizji Polsat.

Piknik startuje już w południe, jednak dla tych, którzy będą chcieli tradycyjnie z okazji dnia dziecka oddać krew, już od godziny 10:00 przed budynkiem „Gałczyna” będzie czekał krwiobus w ramach akcji „Motoserce”.