Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka

Data: 12.05.2017 r., godz. 13.30    383
Już dziś Powiat Otwocki zaprasza na Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 3 czerwca w Parku Miejskim w Otwocku. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
W tym dniu otwocki Park Miejski będzie miejscem pełnym atrakcji zarówno dla tych młodszych, jak i nieco „starszych” mieszkańców powiatu. Warsztaty tematyczne, "dmuchańce" dla dzieci, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, tor Seagway to tylko niektóre z darmowych atrakcji, których będzie ponad 30! Już w przyszłym tygodniu udostępnimy pełną listę.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach już od godz. 14.30 na tzw. małej scenie rozpoczną się Koncerty: Anny Wyszkoni, Arki Noego, Joanny i Tomasza Popławskich oraz Zespołu Tańca Polskiego.

O godz. 19.00 na „dużej” scenie odbędą się Koncerty znanych gwiazd polskiej i zagranicznej estrady. Wystąpią: Kayah, Urszula, Kamil Bednarek, zespół Big Cyc oraz belgijski piosenkarz, wykonujący muzykę taneczną - Danzel.

Podczas Pikniku w godzinach 12.30-18.00 odbędzie się Loteria Charytatywna prowadzona pod nazwą „Z serca dla naszych Dzieci”. Kupując cegiełkę każdy będzie mógł pomóc chorym dzieciom, a także wesprzeć Oddział Pediatryczny Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku i uczestniczyć w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Nie zabraknie także tradycyjnej zbiórki krwi w ramach akcji „Motoserce” prowadzonej przez Klub Motocyklowy Zryw Otwock.

Atrakcji moc, więc ten wyjątkowy dzień warto zaplanować wcześniej! Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy!