Budowa hali przy otwockim "Nukleonik"u zakończona!

Data: 08.12.2020 r., godz. 12.00    2398
Zakończono główne prace związane z budową hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku, a 7 grudnia podpisano protokół odbioru prac.
Warta prawie 6,5 mln złotych hala sportowa o powierzchni ponad 1100 m stanowi jedną z największych tegorocznych inwestycji prowadzonych przez Powiat Otwocki. Umowę na budowę sali gimnastycznej podpisali dyrektor ZS nr 2 Monika Chudek oraz poprzedni Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski. Wykonawcą jest firma Arcus Technologie Sp. z o.o. z Celestynowa. Koszt inwestycji wyniósł 6 454 921,31 złotych. W ramach projektu powstały również chodniki, a także 36 miejsc parkingowych. 7 grudnia podpisano protokół odbioru prac, a teraz przygotowujemy się do otwarcia nowej inwestycji.

Na zdjęciu (wraz z patronką szkoły) przedstawiciele wykonawców, szkoły, oświaty powiatowej,
zarządu powiatu otwockiego i inspektorzy nadzoru.