Jesteś tutaj:

Utrudnienia w ruchu drogowym

Data: 18.04.2017 r., godz. 08.40    1382
W najbliższą sobotę, 22 kwietnia br. odbędzie się IV Bieg Wąskotorowy. W związku z organizacją wydarzenia wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia nastąpią w godzinach 13.50 – 15.45 na trasie biegu: Karczew - Otwock - Józefów. Ul. Piotra Skargi w Józefowie zostanie wyłączona z ruchu od godziny 12.00 do 17.00.
Trasa biegu:

  1. Kategoria Wąska dycha: start przy „Ciuchci” (skwer przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza i Czerwona Droga, dalej ulicami: Adama Mickiewicza do Otwocka, Karczewską w kierunku Józefowa, Staszica, Rondo Sybiraków, Wawerską, Turystyczną, Brzozową, Turystyczną, przez most dawnej kolejki na rzece Świder, Jarosławską, Wodną, ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż ulicy Wawerskiej, przez Rondo T. Nalepy, następnie ulicami: Wawerską, Szeroką, Lelewela, Rozkoszną, Iglastą, Piotra Skargi. Meta: Piotra Skargi nr 13.
  2. Kategoria Nordic Walking: start spod dawnego dworca kolejki wąskotorowej w Otwocku (ul. Wawerska 9), a następnie ulicami: Wawerską, Turystyczną, Brzozową, Turystyczną, przez most dawnej kolejki na rzece Świder, Jarosławską, Wodną, ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż ulicy Wawerskiej, przez Rondo T. Nalepy, następnie ulicami: Wawerską, Szeroką, Lelewela, Rozkoszną, Iglastą, Piotra Skargi. Meta: Piotra Skargi nr 13.
  3. Kategoria Trójka po torze: start spod dawnego dworca kolejki wąskotorowej w Józefowie (ul. Wawerska 31), dalej ulicami: Wawerską, Szeroką, Lelewela, Rozkoszną, Iglastą, Piotra Skargi. Meta: Piotra Skargi nr 13.

Utrudnienia nastąpią w godzinach 13.50 – 15.45 na trasie biegu. Ul. Piotra Skargi w Józefowie zostanie wyłączona z ruchu od godziny 12.00 do 17.00.

Utrudnienia będą miały charakter czasowy, w zależności od tego, czy po skrzyżowaniach i drogach będą poruszać się zawodnicy. Rzeczywiste godziny zakończenia utrudnień mogą ulec skróceniu. Drogi będą otwierane po przejechaniu pojazdu z napisem „koniec wyścigu”.

Przepraszamy za utrudnienia, jednocześnie zachęcając do uczestnictwa w IV Biegu Wąskotorowym i do gorącego dopingowania sportowców!
Kierowców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Apelujemy o wzmożoną uwagę i o nie jeżdżenie „na pamięć”. Ruchem będą kierować funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej. Na przeprowadzenie imprezy uzyskaliśmy stosowne zezwolenia oraz spełniliśmy wymagania organizacyjne.


Więcej informacji na:
www.facebook.com/BiegWaskotorowy
http://www.akwinata.edu.pl/regulamin/
tel: +48 22 465 54 04

Do zobaczenia na trasie!

Organizator: Młodzież Gimnazjum i Liceum im. św. Tomasza z Akwinu w Józefowie wraz z opiekunami