Wystawa zdjęć w Bibliotece Powiatowej

Data: 07.08.2020 r., godz. 00.00    1798
Od 30 lipca w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku można oglądać wystawę Prezydencki R.P. w Warszawie.
Wakacje to doskonały czas na nadrobienie zaległości czytelniczych. Tym bardziej warto skorzystać z oferty Powiatowej Bibliteki Publicznej w Otwocku, która ostatnio znacznie powiększyła swój księgozbiór.

Wielu czytelników na pewno zainteresuje fakt, że od 30 lipca do końca sierpnia w Bibliotece można obejrzeć wyjątkową wystawę zdjęć autorstwa Andrzeja Chmielewskiego oraz Leszka Surowca.

Zdjęcia prezentują Pałac Prezydencki i jego wnętrza: Salę Bankietową, Gabinet Prezydenta, Bibliotekę czy okazałą Salę Kolumnową. Można zatem podejrzeć, gdzie urzęduje Prezydent i niejako złożyć mu wizytę.

Bibliotekę odwiedził dziś Starosta Otwocki Cezary Łukaszewski, które po wystawie oprowadził kustosz Robert Beller.

Zachęcamy do wypożyczania książek i oglądania wystawy.

Po wystawie oprowadzał Kustosz Biblioteki Powiatowej w Otwocku Pan Robert Beller.

Autorami zdjęć są:
Andrzej Chmielewski i Leszek Surowiec.

Goście wystawy mają możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi i podzielenia się swoimi wrażeniami.