Laureaci Olimpiady Wiedzy na 6 nagrodzeni!

Data: 18.04.2024 r., godz. 08.00    92
Język polski, język angielski oraz matematyka - to z tych przedmiotów uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu sprawdzali swoją wiedzę stając do rywalizacji podczas 14 edycji powiatowego konkursu szkolnego "Olimpiada Wiedzy na 6".

W środę - 17 kwietnia, podczas uroczystego finału w Teatrze Miejskim im. Stefana Jaracza poznaliśmy jego laureatów.
Pierwszy etap konkurs "Olimpiady Wiedzy na 6" odbył się na szczeblu szkolnym, a ich zwycięzcy stanęli do rywalizacji powiatowej. W konkursie udział wzięli uczniowie klas VII i VIII aż z 16 szkół z terenu powiatu.
W wydarzeniu udział wzięli: Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, Grzegorz Michalczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego oraz Jarosław Margielski - Prezydent Miasta Otwocka.
Oprócz uroczystego ogłoszenia wyników uczniowie "szóstki" przygotowali występ artystyczny, a uczennice wystąpiły z recitalem wokalnym  w języku angielskim. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zdolności aktorskich jak i wokalnych uczniów. Jednocześnie gratulujemy laureatom Olimpiady! Wierzymy, że wiedza którą zdobyliście i zdobędziecie na kolejnych etapach nauki, zaprocentuje w przyszłości. Cieszymy się, że możemy wspierać powiatowe konkursy szkolne i dołożyć cegiełkę do nagród dla zwycięzców.

Organizatorom konkursu oraz Dyrektor Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku Pani Agnieszce Korniluk gratulujemy wspaniałej inicjatywy, przeprowadzenia konkursu oraz przygotowania finału.