Konkurs plastyczny "Autyzm, to takie coś..."

Data: 21.03.2024 r., godz. 11.00    901
Już po raz drugi zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu otwockiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, przybliżającym tematykę spektrum autyzmu. Termin zgłoszeń konkursowych upływa we wtorek 26 marca br.

Cel konkursu
Kształtowanie tolerancyjnych postaw, pogłębianie i promowanie wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Powiat Otwocki i Miasto Otwock

Warunek uczestnictwa w konkursie
Wykonanie pracy plastycznej wyrażającej ideę zawartą w tytule konkursu. Format pracy plastycznej - A4. Technika wykonania pracy jest dowolna (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, piórkiem, grafika komputerowa itp.). Prace mogą być wykonane tylko na papierze.

Termin składania prac
Termin zgłoszeń upływa 26 marca 2024 r. Prace należy przesłać lub dostarczyć do sekretariatu Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10, Otwock.

ZAŁĄCZNIKI:

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ - autyzm 2024.docx
Klauzula informacyjne, klauzula zgody, karta uczestnika do konkursu AUTYZM, TO TAKIE COŚ.docx

Autyzm_plakat-A3.jpg (2.13 MB)