Konkurs na plakat rozstrzygnięty!

Data: 29.05.2020 r., godz. 13.00    4356
Komisja Konkursowa wybrała najlepsze plakaty, które zgłoszono do Powiatowego Konkursu Plastycznego na plakat promujący akcję #zostańwdomu.
Jury w składzie: Dariusz Grzegorz Muczke – artysta, plastyk, członek Stowarzyszenia Plastycy Ziemi Otwockiej, przewodniczący Komisji, Krzysztof Kłósek – Wicestarosta Otwocki, Iwona Kiełt-Grajewska – nauczycielka plastyki z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku, Artur Kubajek – redaktor naczelny Linii Otwockiej, Rafał Skwiot – Kierownika Biura Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Otwocku nie miało łatwego wyboru, gdyż na konkurs wpłynęły aż 82 prace.

Konkurs odbył się w 3 kategoriach: szkoły podstawowe klasy 1-3, szkoły podstawowe klasy 4-8, szkoły ponadpodstawowe.

Komisja, która odbyła się zdalnie, podkreśliła, że prace, które wpłynęły odznaczają się wysokim poziomem artystycznym, zrozumieniem zadanego tematu, a także bardzo dużą pomysłowością.

Przekazanie nagród, ze względu na panującą sytuację, zostanie ustalone indywidualnie z każdą nagrodzoną osobą.

Lista nagrodzonych

Szkoły podstawowe klasy 1-3