Sztafetowe biegi przełajowe - Mistrzostwa Powiatu Otwockiego 2023/2024

Data: 07.10.2023 r., godz. 15.00    414
Potencjał Ogniska Wychowawczego im. K.Lisieckiego „Dziadka” znowu wykorzystany. W piątek, 6 października, odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Mistrzostw Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych 2023/2024.

Uroczystego przywitania zawodników i opiekunów oraz rozpoczęcia zawodów biegowych dokonała Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego.
W zawodach wzięło udział 30 drużyn dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiat Otwocki. Zawody odbyły się w 5 kategoriach wiekowych na dystansach od 800 m do 1000 m.

Dekoracji medalowej zawodników dokonał olimpijczyk Bohdan Adam Bułakowski - polski lekkoatleta oraz absolwent Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku.
Nasi Mistrzowie oraz Wicemistrzowie, ponad 130 zawodników, we wtorek 10 października reprezentować będą Powiat Otwocki na zawodach międzypowiatowych w Komornicy. Trzymamy za Was kciuki i życzymy kolejnych rekordów.

[[galeria; 258]]