X Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego

Data: 18.10.2023 r., godz. 13.00    874
Już 25 października przedsiębiorcy, samorządowcy, a także osoby, którym bliski jest rozwój gospodarczy naszego regionu spotkają się podczas jubileuszowego, X Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego.

Rozwój gospodarczy jako proces pozytywnych zmian w działalności wytwórczej i redystrybucji dóbr i usług, ma realny wpływ na kształt naszego regionu. Przedsiębiorcy, którzy są jego motorem, poprzez swoje działania zwiększają standard życia społeczeństwa, produkcję, a także bezpieczeństwo publiczne. Mając na uwadze, jak ważna jest współpraca samorządu i sektora prywatnego, powstała inicjatywa Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego.

Chcąc dalej wspierać lokalny biznes, Powiat Otwocki zaprasza do udziału w jubileuszowej X edycji Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego, które odbędzie się w środę - 25 października. Partnerem tegorocznej edycji wydarzenia są: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych Fise, eFaktor - finansowanie biznesu oraz Stowarzyszenie Ekon.

Czas pandemii dla wielu usługodawców, producentów czy inwestorów przyniósł niespotykane dotychczas wyzwania, z którymi niektórzy borykają się po dziś dzień. Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom zdecydowano, że w tym roku tematem przewodnim Forum będzie „Partnerstwo dla rozwoju”. Podczas panelu dyskusyjnego porozmawiamy o tym, jak skutecznie współpracować dla dobra wspólnego. Zaproszeni do udziału w wydarzeniu prelegenci omówią także formy aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami na przykładzie projektu "Kraina Akceptacji".

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@powiat-otwocki.pl do piątku, 20 października 2023 roku.

Do pobrania: Program X Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego.pdf

Plakat_ost_2.png (2.74 MB)