Inauguracja roku akademickiego UTW "Otwarte Drzwi"

Data: 04.10.2023 r., godz. 08.00    590
Przeszło miesiąc temu do szkół wrócili uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a z początkiem października do uniwersyteckich auli wracają studenci. Na dalszą edukację nigdy nie jest za późno o czym świadczą coraz prężniej tworzone Uniwersytety Trzeciego Wieku.

Początek października to czas studentów, którzy po letniej przerwie wracają do aul studenckich i rozpoczynają nowy rok szkolny. We wtorek 3 października, w Teatrz Miejskim im. Stefana Jaracza, przedstawiciele Powiatu Otwockiego: Starosta Otwocki - Krzysztof Szczegielniak, członek Zarządu Powiatu Otwockiego - Grzegorz Michalczyk oraz radny Powiatu Otwockiego - Jarosław Kopaczewski wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Otwarte Drzwi” w Otwocku.

Aktywizacja seniorów już od kilku lat staje się coraz bardziej popularna. Cieszymy się, że nie zapomina się o tej grupie społecznej, tworząc miejsca, w których ich uczestnicy są mile widziani i akceptowani. Prezes UTW Reginie Morawskiej-Stec składamy raz jeszcze wyrazy uznania, a wszystkim studentom – niezależnie od wieku - życzymy powodzenia w nowym roku akademickim.