Razem dla podopiecznych "Promyczka"

Data: 28.08.2023 r., godz. 15.00    709
Już po raz trzeci miło nam zaprosić do wspólnej, charytatywnej, sportowej rywalizacji organizowanej na rzecz podopiecznych domowego hospicjum dziecięcego "Promyczka". W ostatnią sobotę wakacji, 2 września, weźmy udziału w piknik o charakterze profilaktycznym, promując zdrowy tryb życia pomagając potrzebującym.

Promocja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej w kontekście zapobiegania nadwadze i innym chorobom, a także zwiększenie poczucia tożsamości lokalnej, której jednym z fundamentów może być niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, to jedne z kilkunastu celów sportowo-rekreacyjnego pikniku. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, a jednym z partnerów Powiat Otwocki. Patronat nad wydarzeniem, jak w latach ubiegłych, objął Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki. Najważniejszym punktem podczas wydarzenia będą zawody w podciąganiu na drążku w różnych kategoriach przy jednoczesnej kweście na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego. Na zakończenie dla wszystkich uczestników i gości zorganizowany zostanie wielki, integracyjny grill.

Gdzie ?

III Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku odbędą się 2 września 2023 r. w godzinach 11:00-16:00 w Hard Box Otwock przy ul. Warsztatowej 4.

Zachęcamy do uczestnictwa i wysyłania zgłoszeń, szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.hospicjumpromyczek.pl/iii-charytatywne-powiatowe-zawody-w-podciaganiu-na-drazku-na-rzecz-domowego-hospicjum-dzieciecego-promyczek/ Zapraszamy - dobro wraca!

promyczek - podciąganie 2023 PLAKAT (3).jpg (3.41 MB)