Geoportal - prace serwisowe

Data: 18.05.2023 r., godz. 11.45    817
W związku z planowanymi pracami serwisowymi od dnia 19 maja od godziny 14.00 do dnia 22 maja godz. 8.00 dostęp do Geo-portalu będzie niemożliwy. Prace modernizacyjne będą prowadzone zarówno w trybie publicznym jak i chronionym. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Geo-portal jest głównym punktem dostępowym do podstawowych zasobów krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej. Znaleźć w nim można: dane adresowe, dane dotyczące działek ewidencyjnych, mapy topograficzne, ortofotomapy (zdjęcia lotnicze) oraz wiele innych danych o charakterze specjalistycznym. Najczęściej jego głównymi odbiorcami są interesanci Wydziału Geodezji i Kartografii.

Prosimy uwzględnić informację w swoich planach. Jednocześnie informujemy, że Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego czynny jest w piątek, 19 maja, w godzinach 8:00-15:00.