XX-lecie Klubu Honorowych Dawców Krwi w Karczewie

Data: 14.05.2023 r., godz. 18.00    988
Już przeszło 20 lat istnieje Klub Karczewskich Krwiodawców. Zrzesza on osoby o dobrych sercach, chcące bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym. Obchodzony w tym roku jubileusz był więc świetną okazją do spotkania i podsumowania dotychczasowej działalności Klubu.

W karczewskim ratuszu, w niedzielę 14 maja, odbyły się obchody XX-lecia Klubu Karczewskich Krwiodawców.
W uroczystości uczestniczył Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, który na ręce Prezesa Klubu - Krzysztofa Kasprzaka złożył tabliczkę okolicznościową, przekazując tym samym gratulacje i słowa uznania za dotychczasową działalność oraz życzenia pomyślności w czynieniu dobra na kolejne lata. Burmistrz Karczewa - Michał Rudzki wręczył zasłużonym Krwiodawcom honorowe odznaczenia. W obchodach wzięła udział również Grażyna Olszewska - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego i Bożena Żelazowska - Poseł na Sejm RP.

Dziękujemy prezesowi Krzysztofowi Kasprzakowi i Krwiodawcom za Wasze zaangażowanie i poświęcenie. Przez 20 lat oddaliście ponad 1700 litrów krwi, a przed Wami kolejne lata.

Zdjęcia autorstwa Gminy Karczew.