Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Data: 14.05.2023 r., godz. 08.00    883
Profesjonalne, oddane, troskliwe – mowa o pielęgniarkach i położnych, które swoją ofiarną pracą dają nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ich często trudna praca powinna być bardziej doceniana, dlatego z okazji ich święta składamy najszersze wyrazy uznania!

W piątek, 12 maja, w warszawskim Teatrze Roma odbyła się uroczysta gala, w której na zaproszenie Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych uczestniczył Wicestarosta Paweł Zawada.

Podczas oficjalnych wystąpień Wicestarosta Otwocki wyróżnił dwie pielęgniarki z Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku: Pielęgniarkę Naczelną Renatę Witos oraz Położną Urszulę Radzikowską. Podkreślił tym samym jak nieocenione jest ich zaangażowanie oraz wkład w służbę zdrowia oraz jak ogromne znaczenie ma praca Pań dla pacjentów i całego społeczeństwa. Nie zabrakło również podziękowań za ogromny trud, poświęcenie i służbę na rzecz innych oraz życzeń dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia marzeń i celów.

HNYL5166.JPG (39 KB)

JPEE3483.JPEG (108 KB)