Jesteś tutaj:

Jak leasing – to tylko w Otwocku!

Data: 07.10.2019 r., godz. 10.30    587
W ramach współpracy Starostwa Powiatowego w Otwocku z miastem Otwock oraz PKO Leasing, Wydział Komunikacji prowadzi dedykowaną usługę biznesową dla wspomnianego podmiotu.
Dla firmy jest to gwarancja szybkiej obsługi klienta, zaś dla Starostwa Powiatowego – dodatkowe środki finansowe za rejestrację pojazdów. Zyskuje także Miasto Otwock, które przyjmuje środki z tytułu opłat od transportu.

Z oferty od lipca skorzystało już ponad 120 firm, co jest dowodem na duże zapotrzebowanie na tego typu usługę. Cieszymy się, że udało nam się wdrożyć projekt, który znacznie ułatwi i usprawni obsługę naszych interesantów. Zapraszam serdecznie wszystkich przedsiębiorców do Wydziału Komunikacji, gdzie zawsze mogą liczyć na pomoc profesjonalistów. Jesteśmy gotowi na prowadzenie tych usług dla kolejnych podmiotów, obecnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami leasingowymi. Otwock to bardzo korzystne miejsce dla firm z uwagi na bardzo atrakcyjne stawki opłat od środków transportu, które Rada Miasta Otwocka wprowadziła dzięki Prezydentowi Jarosławowi Margielskiemu
– powiedział Wicestarosta Otwocki Krzysztof Kłósek.