Kolejny Finał za nami!

Data: 31.01.2023 r., godz. 10.00    962
31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Otwocku przeszedł do historii. Dzięki organizatorom, wolontariuszom, a przede wszystkim darczyńcom i ludziom dobrej woli udało zebrać się rekordową kwotę - ponad 236 000,00 zł.
Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat budzą emocje. W tym roku również było podobnie, zwłaszcza, że Sztab w Otwocku kolejny raz pobił swój rekord. Dotychczas zebrano ponad 236 000,00 zł, ale nie jest to kwota ostateczna, gdyż część licytacji nadal trwa.

Podczas wczorajszego finału było energicznie i kolorowo, a mieszkańcy całego Powiat Otwocki pokazali cudowne i otwarte serca. W każdej gminie i w każdym mieście naszego regionu wolontariusze zbierali pieniądze, które pomogą w walce z sepsą.

Jak co roku finał WOŚP Otwock odbył się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku, który gra z orkiestrą już od wielu lat.

Powiat Otwocki podczas wydarzenia reprezentowała Pani Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, która podziękowała za życzliwość i wsparcie, jakim kolejny raz mieszkańcy naszego powiatu obdarzyli WOŚP.

Partnerem wydarzenia było również Otwock, miasto z dobrym klimatem, które reprezentował Prezydent Miasta Otwocka Jarosław Margielski.